Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-05-22 20:57:36

zieliwo

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 29
Punktów :   -1 

Lider

Pomyślałem o tym, że przydałby się ktoś kto będzie prowadził grę na TSie ---- tzn przypominał o gankach, sugerował co robimy itp. itd.
Jak dla mnie to naturalna rola junglera bo nie ma on ciągle przeciwników na karku, ale wchodzi w grę również mid i top.
Co sądzicie?

Offline

 

#2 2012-05-25 01:44:02

sztefi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Lider

Myśle , że jest to dobry pomysł, jednak bedzie miał on znaczenie tylko wtedy kiedy bedzie jakas reakacja zwrotna. Chodzi mi tutaj o to, żeby nie było np.ciszy jak wlasnie lider rzuci jakis pomysł. Od razu odpowiedz- info odnośnie obszaru na ktory idziemy ( np. przed chwilą tam kogos widzialem, lub 'tam jest totem') albo zarzucić jakaś inną sugestie(nie wszystkie pomysly są dobre )

Jestem za tym zeby był to Jungler, środkowy ew. Support

Jungler ->> przedewszystkim kontrola mapy + poza gankami zostaje farma ktora nie jest az tak absorbująca.
Mid ->> nie wiem jak Wy, ale mnie środek również kojarzy sie z kontrolą gry. To wlasnie przez mida ryzgrywa sie najwiecej akcji, tam przebiega podczas gry najwiecej osob. Ustawiąjąc 2 totemy po obu stronach rzeki, mozemy miec naprawde fajny przegląd tego co sie dzieje( przynajmniej przez pierwsze 15 min gry) Dodatkowo, grajacy na midzie równiez moze gankować. Jest to moim zdaniem bardzo istotne, bo jak mid ogarnia to wszystko sie dobrze układa:P
Support ->> przemawia do mnie to, że trzyma sie z tyłu( np. podczas gdy  Ad'ek sobie farmi może kalkulowac/przewidywac) to są oczywiscie kwestie paru sekund bo trzeba pilnowac sie caly czas . + CV co 1 minute. Po jakims czasie gry, każdy o tym zapomina. Lider, ktory bedzie chcial dobra druzyny nie bedzie o tym zapominal na pewno .

Chcialem jeszcze dodac, czego bym nie chcial widziec w liderowaniu. Są to rzeczy oczywiste, o ktorych kazdy musi pamietac wypełniając swoją role. Np. grający na topie musi pamietac o tym zeby sobie kupowac Wardy przeciw gankom. Nie moze być tak żeby lider o wszystkim myślał. Albo np. sytuacja w ktorej lider musi nakłaniać kogos do powrotu do bazy( masz malo zycia, nie masz potków, upewniamy sie zeby nie pozostawić wieży samej i szybko wracamy).

narazie tyle, poza cycuszkami, nic odnośnie LoLa na tą chwile do glowy mi nie  przychodzi:P peace

Ostatnio edytowany przez sztefi (2012-05-25 20:05:20)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fireworks.pun.pl www.wolateam.pun.pl www.inspire.pun.pl www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.fsb.pun.pl